Vēsture


1983. gadā no montāžas līnijas noripoja pasaulē pirmais minivens, kas izglāba Chrysler kooperāciju no finanšu krīzes. Līdz šim nepastāvēja transportlīdzeklis, kas būtu ideāli piemērots tieši ģimenēm, tikai paliels buss ar aizmugures piedziņu vai neietilpīgs sedans, kā arī daudz dažādu apvidus auto, kas nebija ekonomiski izdevīgi. Chrysler Voyager bija jauna revolūcija auto industrijā, neliela izmēra minivens ar taisnu grīdu un priekšas piedziņu, bīdāmām sānu durvīm un viegli transformējamiem sēdekļiem kravas pārvadāšanai.Arī šodien Chrysler ir labākais un visvairāk pārdotākais minivens pasaulē. 1988. gadā Chrysler minivenus sāka ražot Eiropā ar nosaukumu Chrysler Voyager, kas atbilst Eiropas prasībām. Tajā pašā laikā bija pieejams Chrysler Grand Voyager, kas bija par 35 centimetriem pagarināts, taču no 2008. gada tiek ražota tikai Chrysler Grand versija.

2016. gada maijā tika izlaista Chrysler Pacifica, kas pilnībā aizvieto Chrysler Voyager un ir tik pat ērta un ietilpīga kā Chrysler Grand Voyager, taču ievērojami ērtāka un ekonomiskāka. Chrysler atkal testos ir pārspējis savus konkurentus Hondu Odyssey, Toyotu Previa un citus minivenus, gan ekonomijas, gan komforta ziņā.


Latvijā šie miniveni kļuva populāri ap 2000. gadu, kad uz ielām varēja manīt pirmos Chrysler Voyager, bet tauta joprojām nevarēja īsti pieņemt ASV auto. Arī man kā auto plača direktoram piespiedu kārtā maiņas ceļā trāpījās šis auto. Pieri saraucis, bērnus aizmugurējā sēdeklī sasēdinājis, ar benzīna kapsētu devos atvaļinājumā uz Poliju, un sapratu, ka patiesi šis brauciens bija atpūta in benzīna patēriņš zem 10 L pārsteidza, jo manas iepriekšējās Eiropas mašīnas nebija ievērojami ekonomiskākas. Arī mans brālis, izmēģinot Chrysler Voyager, to iegādājās, kā arī draugu lokā strauji paplašinājās Chrysler Voyager īpašnieku skaits.

Strauji augošā popularitāte raisīja ideju par Voyagerclub izveidi, kas tika atklāts 2003. gada 25. jūnijā uz manu 35 gadu jubileju. Desmit gadus katru mēnesi rīkojām ekskursijas pa Baltiju un bijām arī ciemos pie Polijas Voyagerclub. Lielākā ekskursijas dalībnieku rinda sastāvēja no 86 Voyager automašīnām. Esmu pārliecināts, ka, pateicoties klubam, Voyager kļuva tik populārs Latvijā. Arī Voyagerclub šo gadu laikā ir izveidojis autoservisu ar savu rezerves daļu noliktavu, mājaslapu, kur var smelties plašu klāstu informācijas, ir izveidots savs Diskobuss, kas pasākumos sniedz jautrību. Mums ir pašiem savs pasaku tēls Vojītis, kas priecē bērnus, un Vojīša māja, kur nosvinēt kādu jubileju. Voyagerclub vienmēr Jums dos kādu labu padomu auto iegādē, remontā, gan servisā, gan telefoniski.


Kā kļūt par kluba biedru?

Voyagerclub biedra maksa gadā ir 50 EUR.

Veicot dalības maksu Jūs saņemsiet:

 • Kluba numura rāmīšus;
 • krūzīti ar kluba logo;
 • kluba uzlīmi;
 • www.voyagerclub.lv uzlīmi;
 • atlaižu karti pie mūsu partneriem;
 • iespēju piedalīties visās ekskursijās bez dalības maksas;
 • 30% atlaidi Diskobusa īrei;
 • 30% atlaidi jubilejas svinībām Vojīša Cafe.

Kluba izbraukumi tiek rīkoti reizi divos mēnešos un ekskursijās ir gaidīts jebkurš Chrysler paveida auto īpašnieks kopā ar ģimeni. Ja esat foruma lietotājs, Jums ir iespēja saņemt kluba ekskursiju ielūgumus e-pastā, kā arī informācija par ekskursijām būs pieejama mājaslapā.

Ja Jūsu draugu lokā ir piedzīvojumu meklētāji ar citas markas auto, laipni gaidīsim mūsu pulkā, taču diemžēl rindas beigās. Ja neesat kluba biedrs, ar kluba karti, tad dalības maksa ir 10 EUR no automašīnas.

Voyagerclub var iestāties:

 • Ogrē, Andreja Upīša ielā 12, Voyagerclub
 • Rīgā, Krasta ielā 103 (pie Dienvidu tilta), AutoMetro rezerves daļu veikalā
 • Veicot kluba maksu caur bankas pārskaitījumu Voyagerclub kontā, maksā iekļauto kluba paketi saņemsiet pa pastu (piezīmēs norādiet Jūsu vārdu, uzvārdu un pasta adresi).

Kā arī VoyagerClub būs pateicīgs par jebkuru ziedojumu, ko ieguldīsiet mūsu attīstībā!

Voyagerclub konts:

VOYAGER KLUBS

LV72HABA0551042821893