Aizmugurējais spārns » Tehniski jautājumi

Forums » Tehniski jautājumi » Aizmugurējais spārns

Lapas: [1] 2
Aizmugurējais spārns ( 364 )
Taku

21 ziņas

PM

Vai ir iespējams nomainīt visu aizmugurējo spārnu?
Man kantainajam (2008) ir drūmi izrūsējis un tagad domāju ko darīt.

Atbildēt uz šo ziņu
PASSATizhi

2914 ziņas

PM

iespējams ir viss, bet ne vienēr tas vajadzīgs. parasti pietiek ar remonta gabalu.

http://raybuck.com/product/2008-14-dodge-caravan-rear-wheel-arch-drivers-side/

Atbildēt uz šo ziņu

GV 3.3 05' w211 04'4m A200tq Honda cbf600sa

laaga

51 ziņas

PM

Pie reizes varbūt kāds var ieteikt, ko lai sadara ar caurrūsējušu aizmugures vāku CGV 2.8crd 2005 limited? Meklēt šrotā, dzirdēju kaut kādus baltkrievu variantus (bet kur??), vai vnk metināt? Ir paliels robs 10cm diametrā vienā malā un potneciāls arī otrā. Laikam ideāli būtu kāds brīnumainā kārtā nerusējis donors, bet nav sanācis tādu atrast. Arī priekšas haubi labprāt nomainītu. Un sliekšņus iespējams.

Atbildēt uz šo ziņu
PASSATizhi

2914 ziņas

PM

http://obves.by/kapoty/dodge/caravan

nu tagad varbūt būs pagrūti kko dabūt no BY. bet ja vajag uzreiz abus vākus, tad tik jāzonde. viņiem ir piegāde uz RU. moš var sarunāt piegadi uz terehovas robežpunktu))) paša ražotāja lapu es neatrodu, bet visos BY veikalos šīs pozīcijas ir, un cik dzirdēts, atsauksmes par šīm detaļām ir normālas. protams pirms krāsošanas ir jāpiedzen pēc fakta. un vēl. mūsu TA nepatīk šitādi pigori. vecos dzelžus tālu prom nemet.

Atbildēt uz šo ziņu

GV 3.3 05' w211 04'4m A200tq Honda cbf600sa

Ezis2

1590 ziņas

PM

Man ar tas pakal vaka jautajums ir aktuals, lab sogad uz atro aizvarisu , tolstij sloj spaktele piekarsos un skati aizies bet to vaku tikunta vajadzes
Par to TA , kautka nesmu ne saskaries ne dzirdejis ka kads pie virsbuves krasotajiem elementiem lipinatu klat magnetu,klauvejis pats esmu , her tu atscirsi pec skanas ta ir sciedra vai metals slieksni protams ir cits stasts tur man ari lipinaja klat magnetu jo bija parmetinats ta ka sim neticejas ka slieksni mainiti domaja ka man tur putas ar spakteli

Atbildēt uz šo ziņu

[email protected] limited 1999.3,8 - [email protected] 2001. LXI 3,8

laaga

51 ziņas

PM

Paldies par info! Šobrīd vienā D-pils šrotā it kā vāks ir atradies, iebuktēts gan mazliet, bet tipa nerūsējis. Pie tam melns, nebūs jāmālē. Laikam tā šobrīd reālākā opcija, lai paspētu slimības lapas laikā savest šo kārtībā.

Atbildēt uz šo ziņu
IlmarsG!!

1696 ziņas

PM

Aizmugurējais vāks jau nu toč nav nesošā virsbūves detaļa. Kā tehniskā apskate kvalificēja šo bojājumu? Vairāk par 1 jau nebūtu jādod.

Atbildēt uz šo ziņu
laaga

51 ziņas

PM

2 - "Bagāžnieka pārsega korozijas bojājumi negatīvi ietekmē tā stiprību vai izturību"

Hvz, varbūt vajadzēja pastrīdēties, bet nu jādara jau vienalga kaut ko ar to vāku... Uzsūtīju lai tik gādā no D-pils šurpu

Pie reizes kāds var padalīties ar labāko lampu stiklu pulēšanas recepti, atceros ka diskusiju kaut kad kaut kur lasiju, bet nu atrast nevaru. kaut kāds 1200 smilšpapīrs, pulējamā pasta, plus laka - bet kāda?

Atbildēt uz šo ziņu
Lapas: [1] 2

Forums » Tehniski jautājumi » Aizmugurējais spārns
Iet uz:

Pašlaik online: Neviens nav online