Uzcepos! » Tehniski jautājumi

Forums » Tehniski jautājumi » Uzcepos!

Lapas: 1 [2] 3
Uzcepos! ( 519 )
Ezis2

1304 ziņas

PM

PASSATizhi: "es pirmajam taunam reiz uztaisuju šoku. pabraucu bez siksnas dažus kilometrus. T bulta uzkāpa krietni pāri vidum. un neko. daudzus gadus pēc tam nobraucu"
Man tas atgadijums bija sen, kadi 80 K kops ta nobraukti :)secinajums vecais labais cuguna klucis ar zil 130 motora konstrukciju ir nenokaujams vins pat pa sauso braucienu no Centra lidz Agenskalnam iztureja

Atbildēt uz šo ziņu

town @ country limited 1999. 3,8 (LPG)

PASSATizhi

2640 ziņas

PM

bloks pacieš, jā. bet galvas gan nē.

Atbildēt uz šo ziņu

GV 3.3 05' w211 04'4m A200tq Honda cbf600sa

Ezis2

1304 ziņas

PM

PASSATizhi: "bloks pacieš, jā. bet galvas gan nē. "
ka kuram sagadas ir kam bloka plaisu dabun bez nekadam varisanasm , par plaisajusam galvam gan nesu dzirdejis.. tas ka salocas bananaa nebutu jau nekads brinums tas ir visu parkersetu motoru kaites .Nu no 01 gada galvas tur ir citas tehniski atistitakas neka vecas bet ka ar parkarsanu gan nemacesu teikt.

Atbildēt uz šo ziņu

Ezis2

1304 ziņas

PM

PASSATizhi: "es pirmajam taunam reiz uztaisuju šoku. pabraucu bez siksnas dažus kilometrus. T bulta uzkāpa krietni pāri vidum. un neko. daudzus gadus pēc tam nobraucu"
kas atiecas par radijumiem tad vins aiziet ganlidz lidz galam un tikai tad ka izradas paneli ir parkarsanas lampina kuru es ari vienraiz ieraudziju dzivee lidz tram nezinaju ka tada vispar ir ,un vinu nevar neredzet ! kad ta iedegas tad tocna ir jamet malaa. Iedegas man vina deel nospragusa releja prieks dzesesanas ventilatoriem.

Atbildēt uz šo ziņu

lavrix

82 ziņas

PM

Skaidrs...būšu lieki aiz kreņķiem piedzēries
Paldies par info...
P.S vēl tikai dzordēju,ka termostats varētu sabojāties,ja temp.uzkāpj virs 110°...taisnība?

Atbildēt uz šo ziņu
Dimitil

531 ziņas

PM

Es 3 reizes pa 1.5 gadu pārkarsēju. Pagaidam viss OK.
1. Antifrīzs iztecēja.
2. Otrādi iebāzu termostātu .
3. Nobeidzās radiatora dresēšanas relejs.
Visas reizes vasarā, baigā kārstumā.
Temperatūra bija daudz lielāka par 110. Nezinu cik, bet bulta visas reizes tika gandrīz līdz gālējai robežai.
Šodien pamanīju kā antifrīz atkal pazuda, pielēju 4 litrus .
Īsti nevar saprast no kurienes, izskatās ka no savienojuma vietas blokam ar eļļas filtra konstukciju.

Atbildēt uz šo ziņu
maris7777

61 ziņas

PM

Man arī reizes trīs ir cepies. Kad nopirku ziemā, izrādijās tosols bija ar ūdeni atšķaidīts, viss sagāja kristālos un vārijās. Tad siksna pārtrūka, vajadzēja 20km nobraukt, pēc tam rullītis nobeidzās, atkal 10km bez siksnas. Bet labi jau kaut kas nav, eļļa pazūd, tā liekas kaut kur gar kartera blīvi izpil, bet kur tosols pazūd, tā gan ir mīkla. Skatē atgāzes bija labas. 2.5 TD.

Atbildēt uz šo ziņu
Andris. Prikna

266 ziņas

PM

Mūsu melnajam nākamā bēda, arī tosols pazuda, ties mašīnas sienas ir tādas metāla turbiņas kuram gumijas trubas galā, vienā bija caurums ieviesies un visu izspieda.
Saremontēju, tagad kad uzkarst līdz vajadzīgajai temperatūrai tosols vārās un traki dauzās pa to plastmasas izplešanās trauku. Troksni rada lielu.
Vai tas būtu gaiss?

Atbildēt uz šo ziņu

2005 gada GV (RG virsbūve, Stow and go krēsli) ar 2.8crd dvēseli. |2004 gada GV (RG virsbūve, mīkstie krēsli) ar 3.3 benzīns /gāze dvēseli.

Lapas: 1 [2] 3

Forums » Tehniski jautājumi » Uzcepos!
Iet uz:

Pašlaik online: Neviens nav online