Drošinātāji » Tehniski jautājumi

Forums » Tehniski jautājumi » Drošinātāji

Lapas: [1]
Drošinātāji ( 517 )
Logic3

1 ziņas

PM

2006 gads GrandVojager 2,8 crd.Kur meklēt drošinātājus?Nestrādā stiklu mazgātāji.

Atbildēt uz šo ziņu
cezap

119 ziņas

PM

Logic3: "2006 gads GrandVojager 2,8 crd.Kur meklēt drošinātājus?Nestrādā stiklu mazgātāji."

Kastē pie akamulatora

Atbildēt uz šo ziņu

Chrysler Grand Voyager 2.8crd 2007

IlmarsG!!

1551 ziņas

PM

"Uz ausi" sūkņa motoriņš nemaz nesāk sūknēt?

Atbildēt uz šo ziņu
Dimitil

562 ziņas

PM

99% nav vaina drošinatājā. Cik pēc savas pieredzes ar nestrādājošiem logu/lukturu mazgātājiem. Pie vainas vienmēr bija beikts motoriņs kas ir šķidrumu bačokā. Tas motoriņš visu laiku atrodās šķidrumā. Pamazām gar blīvī iekšā tiek šķidrums/ūdens. Šīs izrūsē un noklemē.

Atbildēt uz šo ziņu
migano

341 ziņas

PM

Dimitil: "99% nav vaina drošinatājā. Cik pēc savas pieredzes ar nestrādājošiem logu/lukturu mazgātājiem. Pie vainas vienmēr bija beikts motoriņs kas ir šķidrumu bačokā. Tas motoriņš visu laiku atrodās šķidrumā. Pamazām gar blīvī iekšā tiek šķidrums/ūdens. Šīs izrūsē un noklemē."

pirms pirkt kārtējo motoriņu, vērts pielikt pie akumulatora un pārbaudīt.
Man joprojām logu šķidrumu nedzen, bet motoriņi strādā, arī cits lietots iepirktais.

Tiesa, reiz bija ieķēries, neslēdzās. Gribēju mainīt vietām aizmugurējo ar priekšējo, bet uzsitu pa motoriņa korpusu un atdzīvojās (izkustējās).

Atbildēt uz šo ziņu

dodge caravan 99 3.0

Dimitil

562 ziņas

PM

migano: "

pirms pirkt kārtējo motoriņu, vērts pielikt pie akumulatora un pārbaudīt.
Man joprojām logu šķidrumu nedzen, bet motoriņi strādā, arī cits lietots iepirktais.

Tiesa, reiz bija ieķēries, neslēdzās. Gribēju mainīt vietām aizmugurējo ar priekšējo, bet uzsitu pa motoriņa korpusu un atdzīvojās (izkustējās)."

Es nesaku kā jāskrien motoriņus pirkt. No sākuma tikt pie bačoka, noņemt šteketi, paņemt testeri+draugu. Draugs no salona ieslēdz skalotājus, pats ar testeri skaties vai tiek padota strāva uz štekera. Ja strāva ir, motors beikts, ja nav, problēma vados, vai tašā slēdzī. To arī visu var pārbaudīt ar testeri/

Atbildēt uz šo ziņu
Lapas: [1]

Forums » Tehniski jautājumi » Drošinātāji
Iet uz:

Pašlaik online: Neviens nav online