Kādus lenšu magnetafonus jūs parasti instalējiet savos Voyageros? » Izkratiet sirdi

Forums » Izkratiet sirdi » Kādus lenšu magnetafonus jūs parasti instalējiet savos Voyageros?

Lapas: 1 [2] 3 4
Kādus lenšu magnetafonus jūs parasti instalējiet savos Voyageros? ( 6685 )
Jurčiks

445 ziņas

PM

Labais ! Tiešām cilvēkiem nav žēl sava laika ?!

Atbildēt uz šo ziņu

GRAND VOYAGER LIMITED 3,3 '07 LPG

janni

704 ziņas

PM

Nu nez. Es droši vien atciparotu tās lentas un klausītos no USB puļķa, nevis mudrītu mašīnā lenšu atskaņotāju.

Lai gan, iedomājos zaglēna sejas izteiksmi, kad pēc stikla izsišanas, cerot ieraudzīt labu (dārgu) skaņu sistēmu, tās vietā stāv lenšu atskaņotājs no padomju laikiem, un blakus štabelis ar lentām.

Atbildēt uz šo ziņu

Chrysler Town&Country 3.8 AWD '01.

Jurčiks

445 ziņas

PM

Tas tač nav nopietni jāuztver

Atbildēt uz šo ziņu

GRAND VOYAGER LIMITED 3,3 '07 LPG

Sviestc

18 ziņas

PM

Jums, Veči, ir nepareiza pieeja šim jautājumam.
Manuprāt, ja cilvēks brauc ar 1992. gada automašinu, tad par tādu USB vispār ir jāaizmirst!
Manā mašinā stāv orģinālais Craisler maģis
http://content32-foto.inbox.lv/albums/a/aldis1232/Voyager/Fotoatt-ls0136.sized.jpg

un es ar saviem draugiem sazinos ar normālu telefonu,
kas ir radīt saziņai, telefoniski, nevis tur lai pa i-netu ložņātu un visādus vaze paziņojumus saņemtu
Nokia 6230 rullē!
http://cdn2.gsmarena.com/vv/pics/nokia/no6230_00.jpg

Nē, nu es jau saprotu, ka 99% no jums, ir mūsdienu reklāmas iebarotu produktu upuri, un tāpēc staigā apkārt ar visādiem I-phone, Samsungiem jaunākiem un t.t.,
kuriem ekrāns ir tik liels, ka tos jūs pat nevarat iebāzs savu bikšu kabatā.
Skaidra lieta, tas ir "kruta" tas ir moderni.
Bet ne par to ir stāsts..
runa iet par to, ko Jūs varētu man ieteikt tam, lai es šo lenšu maģi varētu, pēc iespējas pareizāk, instalēt savā Voyageri.
Paldies, ja sapratāt, un P.N. ja nesapratāt.

Atbildēt uz šo ziņu
janni

704 ziņas

PM

Par "reklāmu sabarotiem" varētu vēl padiskutēt.

Un tu būsi pirmais man zināmais, kam mašīnā būs lenšu atskaņotājs, ja izdosies iebūvēt.

Ieteiktu gan to orģinālo galvu laist mēslainē un ielikt kaut ko labāk skanošu. Man pirmā lieta, ko izdarīju pēc autiņa nopirkšanas, bija audio galvas nomaiņa pret tādu, kas dod ārā man patīkamu skaņu nevis turpināt mocīt ausis. Izvēlējos Kenwood KDC-W6041U, jo tas ir bez visādiem BLING-BLING efektiem un ir ar visām man nepieciešajām funkcijām (CD/mp3/USB/AUX/SUB kontrole). Skaļruņus gan atstāju orģinālos, jo to kvalitāte tika atzīta par labu esam (8 gabali infinity).

Ja gribi saglabāt klasisko izskatu, pameklē internetā vecos maģus ar jaunām funkcijām. Piemēram - www.casmfg.com/radios.htm

P.S. iphone man nav.

Atbildēt uz šo ziņu

Sviestc

18 ziņas

PM

Paldies par Infu.

p.s.
Kurš tieši vārds manā tekstā
reklāmu sabarotie"
bija nepareizs?
Kādreiz cilvēkiem bija telefoni, un šamiem ar to pietika,
tagad visi nēsā līdz kompjūterus, un vēl ir par maz,
kad i-phone izlaiž savu jaunāko modeli ,tad pie šamu ofisa drūzmējas 1000 galvains cilvēku pūlis lai to redzot, gūtu orgasmu,
kurā vietā man nav taisnība par "iebarošanu"?
p.s.
Noteikti ka Tavs suns ēd pedigrī tikai tāpēc, ka Tu skatoties filmu, reklāmas pauzē, esi dzirdējis ka "pedigrī" ir super!

Atbildēt uz šo ziņu
Sviestc

18 ziņas

PM

Janni rakstīja
"Un tu būsi pirmais man zināmais, kam mašīnā būs lenšu atskaņotājs, ja izdosies iebūvēt."

Vispār jau žēl ka tā, es šurp atnācu ar domu ka satikšu cilvēkus ar kopējām interesēm,
bet izrādās ka atkal ir garām...

Atbildēt uz šo ziņu
janni

704 ziņas

PM

"Reklāmu sabaroti" ir mazliet neprecīzi teikts, bet doma tev ir pareiza. Pamēģini tagad nopirkt veikalā Nokia 6210 (telefonu, kam aķis turēja nedēļu). Tāpēc nākas pirkt to, kas ir pieejams. Un kāpēc neizmantot jaunās tehnoloģijas, ja tas ir iespējams (kādreiz vispār mobīlo telefonu un datoru nebija).

Šeit tiek apspriestas visādas kopējās intereses, bet par lenšu maģi autiņā, tu esi pirmais. Pamēģini šo jautāumu uzdot kādā citā forumā, piemēram bmwpower.lv, redzēsi cik ilgi tur izturēsi. Mēs šeit vēl mierīgi.

P.S. man vienīgie mājdzīvnieki ir zirnekļi, tiem paiku reklāmās nereklamē, tie paši atrod..

Atbildēt uz šo ziņu

Lapas: 1 [2] 3 4

Forums » Izkratiet sirdi » Kādus lenšu magnetafonus jūs parasti instalējiet savos Voyageros?
Iet uz:

Pašlaik online: Neviens nav online