Par Voyager club dalības maksām un priekšrocībām » Izkratiet sirdi

Forums » Izkratiet sirdi » Par Voyager club dalības maksām un priekšrocībām

Lapas: 1 [2] 3 4 5
Par Voyager club dalības maksām un priekšrocībām ( 7541 )
Anonymous user

3652 ziņas

PM

Tad jau sanāk, ka es tik esmu tāds neapmierināts, bet visiem pārējiem ir Ok!!!

:o

Atbildēt uz šo ziņu
Miltins

260 ziņas

PM

Locis"]Tur: "

Nu nezinu kas Tev par bonusiem ir gar degunu aizgājuši, man pagaidām viss ir OK.
Un ja runā par to kas kam pienākas, palasi Satversmi, kas tik tur mums viss nepienākas.

Atbildēt uz šo ziņu
janchux-l

238 ziņas

PM

Man personīgi arī ir OK, patīk pasākumi, arī vēstule pa pastu tā ir vienīgā, ko saņemu, tā kā patīkami. Un par atlaidēm runājot, nu nelūzt man tas vecais autiņš tik ļoti, lai būtu kas dārgs visu laiku jāpērk, gada laikā Tc motorā pirku antifrīzu un bremžu eļļu, i tad vēl no 24 latiem dabūju maksāt 21, jo pateicu, ka man ir kluba karte,(pat neprasīja parādīt)pārējo, ko ir vajadzējis, pērku kluba servisā un esmu apmierināts.Un klubā iestājos ne jau dēļ atlaidēm, vienkārši tagad vismaz reizi mēnesī ir, kas mani atrauj no darbiem , un garlaicīgi nav bijis!

Atbildēt uz šo ziņu
Anonymous user

3652 ziņas

PM

Viedoklis nedaudz no malas, jo pagaidām vēl neesmu kluba biedrs. Vajadzētu jau nu gan pārrunāt ar Vittrans, lai pasaka, cik procentu atlaidi šie reāli var nodrošināt. Citādi stipri muļķīgi sanāk.

Atbildēt uz šo ziņu
Anonymous user

3652 ziņas

PM

iestāties -izstāties par cik un kā tā ir jūsu pašu darīšana,nepatīk nevajag,un(nevajag būt kapiķ pi-----.mani apmieria viss.

Atbildēt uz šo ziņu
Anonymous user

3652 ziņas

PM

Arī es kad iestājos par tām atlaidēm īpaši nesatraucos, jo vairāk jau tie braucieni saistīja!!!

Kā arī mašīnu remontēt praktiski nevajag, bet nu kad vajadzēja, tad cerēju, ka būs, jo nu 25% no ĀPK remonta summas ir samērā pieklājīgs cipars ko var ietaupīt!!!! BET ŠE TEV :!: :!: :!:

Tā kā sadaļa saucas Izkratiet sirdi, tad nu pastāstīju, kas sasāpējies!!!

Atbildēt uz šo ziņu
austris

847 ziņas

PM

Goldie jau protams 100% taisnības ,arī tās atlaides nav no pirksta izzīstas . Laikam jau pie vainas tā pati inflācija .

Atbildēt uz šo ziņu

Chrysler Voyager 2002, 3.8 Town&Country Limited

wizard

654 ziņas

PM

Inflācijai nav ne vainas!
Vienkārši, Goldie nedaudz par vēlu pamodies!
Kaulēties vajadzēja Vitransa, nevis šeit forumā!
Varēji taču piedraudēt, kā pateiksi kluba biedriem, lai pie viņa vairāk neviens nebrauc!
Tagad, plest kreklu uz vēdera tā - kā nedaudz par vēlu!
Un vispār, tas, kas bijis - tas ir pagājis.
Priekša Ziemassvētki, un tā kā vajadzētu attiecīgi noskaņoties!
Visiem Priecīgus Ziemassvētkus!"

Atbildēt uz šo ziņu

Dodge Caravan 3,0 FVD 1992

Lapas: 1 [2] 3 4 5

Forums » Izkratiet sirdi » Par Voyager club dalības maksām un priekšrocībām
Iet uz:

Pašlaik online: Neviens nav online