Par Voyager club dalības maksām un priekšrocībām » Izkratiet sirdi

Forums » Izkratiet sirdi » Par Voyager club dalības maksām un priekšrocībām

Lapas: 1 2 3 [4] 5
Par Voyager club dalības maksām un priekšrocībām ( 7540 )
Anonymous user

3652 ziņas

PM

Normundam par kluba naudu ir pilnīga taisnība.Mani vispār neuztrauc tā nauda un kur nu vēl atlaides.es iestājos klubā ,lai iegūtu jaunus draugus.

Atbildēt uz šo ziņu
bumbieris

333 ziņas

PM

Par to arī runa, ka ja klubs, kuram uzticiās iesaka slitu servisu (pie kājas man tā atlaide, labu cenu pac arī varbūt esmu spējīgs sarunāt) bet labu servisu noklusē (runa par klubu nevis foruma dalībniekiem), tad jāaizdomājas vai tas ir draugu klubs, vai kāds arī tur uzvārās. Vai jāsāk filtrēt kas ir kas.
Es arī vairs neticu, ka kādam var dot remontēt savu auto pēctam visu nepārbaudot. Vienkāršāk pašām tasīt.

Atbildēt uz šo ziņu

PLYMOUTH VOYAGER 92 3.0

austris

847 ziņas

PM

Varbūt meistari pamainijušies varbut kas cits. Varu likt galvu ķīlā no tā ka pie pie kāda kurš dod atlaidi atlec labuma klubam ,ir murgi .Parasti ir otrādi jāieintresē lai kluba biedriem iedotu atlaidīti.Ar servisiem kā ar bitēm nekad uz priekšu neko nevar paredzēt.

Atbildēt uz šo ziņu

Chrysler Voyager 2002, 3.8 Town&Country Limited

Anonymous user

3652 ziņas

PM

Zinu, ka klubam tika piedāvāts sadarboties ar PARKING SENSORU pārdevēju, kurš bija ar mieru kluba biedriem dot atlaides!!!
Viņš izteica piedāvājumu kluba vadībai e-pasta formā, taču KLUBS neko neatbildēja!!!

Vai klubam tas nav izdevīgi ar kādu sadarboties :?: :?: :?:

Atbildēt uz šo ziņu
Anonymous user

3652 ziņas

PM

Es gan stāšos klubā un nenožēlošu to ne mirkli.Kaut kādi smerdeļi te gaužas un gaužas ka nedod atlaides ,ka viss ir dārgs,ka nav laba dzīve,un ka visi pie visa ir vainīgi ,bet tikai paši savā acī baļķi neredz.
Tādus neapmierinātos no šejienes vajadzētu izsviest ārā.Ja klubam arī būtu izdevīgi ar kādu sadarboties tad jums nav tiesību skaitīt svešā maciņā naudu.
Starp citu .Lūdzu iesakiet kur man nomainīt pusasi .98 gada vojāžers 3.3 litri.
Benzīns.Automāts.

Atbildēt uz šo ziņu
Bango

913 ziņas

PM

cien.GOLDIE,šodien man arī piedāvāja tādus plastmasa kovrikus sadarboties,ir bijuši visādu rumbulas liberiņu sadarbošanās,tad vel bij ksenona lampu šķita kautkāds kreisais kantoris,n-tās gāzes uzstādīšanas kantori,signalizācijas utt no sākuma kautkā iedziļinājos,bet tu iedomājies ja es visus šitos mēslus saliktu sadarbības partneros,tā pat arī šķiet kad tos pašus parkošanās sensorus ieliktu sadarbības partneros šaubos vai tas būtu lētāk viņu atlaides vai apspriesties forumā un uzstādīt pašam,uzskatu kad galvenie sadarbības partneri kas patiešām vajadzīgi ir salikti un ja uzskatīšu vel kautko noderīgu notici uzreiz ielikšu :!:Intreses pēc paintresējies par citu klubu dalības maksām nu saprotams kur vairāk ir kā desmit mašīnu vai moču un ko viņi no tā iegūst,atradīsi ko lētāku,dod ziņu :!: Ja tu patiešām jūties šausmīgi vīlies,piebrauc atdošu tev tridcāru atpakaļ :?:

Atbildēt uz šo ziņu
Anonymous user

3652 ziņas

PM

Kas bijis tas bijis!!!
Vienkārši nepagarināšu savu dalību klubā!!!
Lai Jums veicas!!!

Atbildēt uz šo ziņu
Ar_smaidu

9 ziņas

PM

Izsktījos visas sadaļas un tā arī nesapratu kā var kļūt par voyager club biedru:( varbūt kāds būs tik laipns un pateiks priekšā!

Atbildēt uz šo ziņu
Lapas: 1 2 3 [4] 5

Forums » Izkratiet sirdi » Par Voyager club dalības maksām un priekšrocībām
Iet uz:

Pašlaik online: Neviens nav online