Par Voyager club dalības maksām un priekšrocībām » Izkratiet sirdi

Forums » Izkratiet sirdi » Par Voyager club dalības maksām un priekšrocībām

Lapas: 1 2 [3] 4 5
Par Voyager club dalības maksām un priekšrocībām ( 7538 )
Anonymous user

3652 ziņas

PM

Ja lasītu nedaudz uzmanīgāk, tad pamanītu kaut ko arī par kaulēšanos ar Vitransu!!!

Priecīgus!!! :wink:

Atbildēt uz šo ziņu
Anonymous user

3652 ziņas

PM

wizard, tu esi neglābjams pozitīvists

Tā kā šeit man sirsnīgi ieteica nestāties klubā, tad šādas problēmas man svešas. Par atlaidēm runājot - laikam šajā gadījumā vietā ir teiciens "solīts makā nekrīt".

Un vēstules ar marku sūtīt - tas mūsdienās ir vecmodīgi un veicina mežu izciršanu :!:

Atbildēt uz šo ziņu
Miltins

260 ziņas

PM

Malacis!
Kurš tad Tevi mēģināja atrunāt? Tu uzdevi jautājumu, saņēmi atbildes. Ja tās atbildes Tevi neapmierina, tad tā jau nav mūsu problēma.
Personīgi man ļoti patīk saņemt ielūgumu pa pastu.

Atbildēt uz šo ziņu
bumbieris

333 ziņas

PM

Vot teica man, ka atmosfēra tajos braucienos esot tāda mazās grupās sadalīta.
Bankas bezmaksas vēstules tāpat sūta, un daži veikali arī ;)
Es gan tā arī neaizbraucu, kamēr biju samaksājis par ielūgumu atsūtīšanu. Bērni par maziem, lai brauktu svešu onkuļu pļēgurošanu skatīties.
Un Vittrans bija tas, kura nepilnīgi veiktās apkopes rezultātā man 700Ls nācās izlikt aptuveni 150Ls vietā. Un kad izstāstīju simptomus, teica ka viss OK. Tikai pēc stipri ilga laika sapratu, ka tie ko stāstīju bija transmisijas sūkņa beigu simptomi un nācās gandrīz visas kiškas kārbai mainīt. Sen teicu ka vajag aizmirst Ģertrūdes 111 servisu.
Labi ka ir RAAP! Ja precīzāk tad Raimonds tur. Varētu gan vēlēties nedaudz ātrāk auto gatavu dabūt :wink:

Un sanāk man, ka ja nebūtu es klubā iestājies, tad vismaz 500Ls būtu ietaupījis
Vot vienīgais par ko es būtu gatavs maksāt, ir šīs mājaslapas uzturēšanas izmaksas. Kaut gan pēc tā, kā lapa strādāja laiciņu atpakaļ - nē. Un lielākā daļa gudro veču šī iemesla dēļ notinās prom. V8 piemēram.
Tagad uscar.lv tehniskie jautājumi tiek apskatīti, tikai tur vispirms arhīvā liek palasīt pirms piecpadsmito reizi vienu un to pašu tēmu atvērt. :wink:

Atbildēt uz šo ziņu

PLYMOUTH VOYAGER 92 3.0

Ray

10 ziņas

PM

Nesaprotu, ko Tu te sutinies, ja nepatīk klubs, tad nestājies!

Atbildēt uz šo ziņu
Bango

913 ziņas

PM

Ja no 400 kluba biedriem trāpas divi ....... tas ir ļoti labs rādītājs 8)

Atbildēt uz šo ziņu
bumbieris

333 ziņas

PM

Bango, tas ir par Ģertrūdes 111 servisu domāc, ka trāpās divi?
Pafiltrējot, to ko esmu lasījis forumā, man gan sanāk stipri vairāk. Vismaz liela daļa pat nenojauš, ka ir piečakarēti.
Varbūt ir vērts padomāt par šī servisa deletēšanu no ieteikto servisu saraksta? Bet varbūt kādam atkrīt procents?
Atzītas Rīgā ir divas citas vietas. Pārējie paņem ar cenu nevis kvalitāti.
Tā jau ir tiem automīļiem, ka dēļ latu lētāka filtra ir gatavi braukt visai pilsētai cauri gan degvielu, gan laiku tērējot. Un beigās vēl iegruzī serviss dārgāk, jo filtra iepakojums izrādās divi lati maksā. 8)

Atbildēt uz šo ziņu

PLYMOUTH VOYAGER 92 3.0

Normunds

94 ziņas

PM

Domāju, ka klubā stājas ne lai iegūtu kādu finansiālu labumu, bet apvienojas cilvēli ar kopīgām interesēm. Pateicoties klubam esmu ieguvis sev līdzīgi domājošus draugus un tas ir vairāk par jebkuru atlaidi veikalā vai servisā.

Jā, arī es neesmu vēl atradis tādu servisu kur gribātu atgriezties. Tamdēļ pēdējā laikā auto taisu pats cik nu varu un te man palīdz šis forums, sevišķi gribu izteikt lielu pateicību foruma dalībniekam wizard, kurš ir daudz palīdzējis ar savu pieredzi un padomiem auto remontā.

Būsim pretīmnākošāki citiem un tad mums visiem būs labāk.
Normunds.

Chrysler Grand Voyager 95g 3.3+gāze

Atbildēt uz šo ziņu
Lapas: 1 2 [3] 4 5

Forums » Izkratiet sirdi » Par Voyager club dalības maksām un priekšrocībām
Iet uz:

Pašlaik online: Neviens nav online