Par Voyager club dalības maksām un priekšrocībām » Izkratiet sirdi

Forums » Izkratiet sirdi » Par Voyager club dalības maksām un priekšrocībām

Lapas: [1] 2 3 4 5
Par Voyager club dalības maksām un priekšrocībām ( 7539 )
Anonymous user

3652 ziņas

PM

Sveiki!!!
Lasot Voyager club mājas lapas sadaļu kontakti uzdūros uz interesantu lietu!!!
Citēju: Iestājoties klubā jāmaksā biedru nauda Ls 40,- , turpmāk, Ls 30 gadā.
Cik atceros, kad stājos klubā bija 30LVL un man teica, ka next year būs 25LVL!!!
Vai tagad sanāk, būs 30 jāatdod :?: :?: :?:
Uz kā balstoties tas notika, varbūt kāds pamatojums tam ir!!!

Next thing (citēju): Par to jūs saņemat auto reģistrācijas numura zīmes rāmīšus ar kluba uzrakstu, kluba uzlīmi, krūzīti ar kluba logo!!!
Jautājums vai otrajā dalības gadā, kad samaksāšu pagaidām neskaidros 30LVL es arī dabūšu šos labumus vai varbūt iedos T kreklu :?: :?: :?:

Next(citēju): un atlaižu karti, kura dod iespēju iegādāties jaunas un lietotas rezerves daļas pie mūsu sadarbības partneriem ar atlaidēm!!!
Man ir sanācis iegriesties pie 3 sadarbības partneriem:
1) TC Motors - iedeva solīto 7% atlaidi - viss Ok
2) LJM Style(10-25% atlaide, vismaz tā rakstīts Voyager lapā) - neiedeva nekādu atlaidi :idea: :idea: :idea:
3) Vittrans(25%) - noplīsa man kārba un devos remontā uz turieni - summa 820LVL par remontu, nu tad cerēju uz 25% skidku, bet kad sāku runāt ar izslavēto Vitāliju, tad šis man sāka visādas atmazkas stāstīt kapēc viņš man nevar vispār nekādu atlaidi iedot :evil: tā nu kaulējoties un runājot tiku vien pie 20LVL atlaides!!!

Tagad rodas jautājums kapēc mājas lapā vajag publicēt tādu informāciju, kura nevisai atbilst taisnībai, vai arī parunāt ar tā saucamajiem partneriem par viņu attieksmi pret Voyager Club!!!

Varbūt kāds var kaut ko izskaidrot un pastāstīt par izmaiņām, kas saistītas ar dalības maksu!!!

Atbildēt uz šo ziņu
Anonymous user

3652 ziņas

PM

Laps! :wink:

Kā naglai pa galvu!! Ar interesi lasīšu komentārus.

Atbildēt uz šo ziņu
Miltins

260 ziņas

PM

Goldie!
Nu nepaliek mūsdienās lētāks nekas. Nav izņēmums arī auto klubi. Piemēram Amerikāņu auto klubs jau sen ir pacēlis cenas, citi klubi arī.
Gan TC Motors gan Amerikas auto man deva 10% atlaidi bez vārda runas. Protams uzrādot kluba karti :wink: Tā pat arī APE motors.
Vai Tu neiedomājies piezvanīt uz to Vittrans un uzprasīt kas un kā pirms brauci pie viņiem?

Atbildēt uz šo ziņu
Anonymous user

3652 ziņas

PM

Andrej Si :!: :!: :!:
zvanīju pirms braukšanas, viņš teica ka dārgāk par 700 LVL nebūs :!: :!: :!: Kā arī to Vittransu man ieteica Jānis sakot, ka tur būs lēti, jo var dabūt normālu atlaidi!!!

Joprojām paliek aktuāls jautājums, kapēc nedod norādītās atlaides un lai dabūtu atlaides, kura man pienākas kā kluba biedram ir jākaujējas!!!

Atbildēt uz šo ziņu
Miltins

260 ziņas

PM

goldie"]Andrej: "

Izskatās ka te kāds kādu ir piečakarējis :evil: Nu ja tas Vitāļijs ir tāds čakarētājs, tad izlasot šādas atsauksmes daudzi padomās vai ir vērts pie viņa braukt.

Atbildēt uz šo ziņu
Anonymous user

3652 ziņas

PM

nav jau stāsts tikai par to Vitāliju, bet viss teksts kopuma!!!

Atbildēt uz šo ziņu
Jurčiks

445 ziņas

PM

Man patīk šitie funktieri - a par ko 30 Ls un ko es par to dabūšu ? Vai nepalikšu mīnusos ?!?
Es nenolaižos līdz tādam līmenim, man vienkārši patīk šī kompānija un mūsu pasākumi, ja sanāk dabūt kādu atlaidi , protams neapvainojos !
Starp citu atlaides man devuši vienmēr,uzrādot karti("Amerikas auto", TC motors",Auto pluss","Atlas motors)

Atbildēt uz šo ziņu

GRAND VOYAGER LIMITED 3,3 '07 LPG

Anonymous user

3652 ziņas

PM

Tur jau nav raxtīc par sliktu garastāvokli vai neiedotu atlaidi vien.... Runa jau ir par konkrētiem "bonusiem" kopumā, kuri pienākas par iestāšanos klubā, bet kuri, cik saprotu, "iet gar degunu"...

Vismaz man no malas tā liekas :?

Atbildēt uz šo ziņu
Lapas: [1] 2 3 4 5

Forums » Izkratiet sirdi » Par Voyager club dalības maksām un priekšrocībām
Iet uz:

Pašlaik online: Neviens nav online